дома автори мислења од Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata
1601 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Српска напредна странка во Република ...

Председателот г-дин Драгиша Милетић и Српската напредна странка во Република Македонијакако и сите нејзини членови и подржувачи...

Како се станува доктор на науки со три годишно средно школо...

Поранешниот директор на скопското угостителско училиште "Лазар Танев" во време кога бил директор...

Во Сопиште комплекси во Амерички стил, мини населби со по...

ПОСЛЕДНА КУЌА ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА!!!Куќата со реден број 7, последна во низата модерни и урбани куќи кои ги задоволуваат потребите на едно...

Српска Напредна Странка во Македонија се огласи по повод обележување и...

Председник Српске напредне странке Драгиша Милетић и чланови странке изражавају пошту жртвама Јасеновачког логора смрти и жртвама логора смрти у Доњој Градини....

Драгиша Милетиќ: Лидерот на србите во Македонија и човек кој од...

Погледнете го цело интервју со Драгиша Милетиќ https://www.youtube.com/watch?v=cWPE8EoM2Bg&feature=share&fbclid=IwAR2LzRQNOwuhHrHDCMQcGODKlqeo5qv92QhL7RTFwUjiq7j55yWS2woERpI&ab_channel=PodcastYugoslavia

Мицкоски: Ќе им се случи народ, ќе дојде часот за улица

Некој ќе рече на овие им е само до власт. Но, не ни е само до власт, ако така гледаме можеби ние...

Бајден: Путин нема поим што му се подготвува

Американскиот претседател Џо Бајден одржа традиционален говор за состојбата на нацијата во Конгресот. Тој рече...

Зеленски за Си-ен-ен од бункер во Киев: Побарав Бајден да испрати...

Си-ен-ен збележува дека украинскиот лидер изгледал уморно и под стрес, но бил пријателски расположен со новинарските екипи. Рекол дека не го...

Се бараат доброволци од Албанија да се борат за Украина, пријавување...

Украинската амбасада во Тирана ги повика Албанците кои сакаат како доброволци да се приклучат на одбраната на Украина да ја контактираат...

Американец заедно со Русите се бори во Украина

На Твитер се појави видео од Американец од Тексас кој се приклучил на руската војска во Украина.
0фановикако
2,388следбенициследете
14,700претплатницисе претплатите
- Advertisement -

EDITOR PICKS