дома автори мислења од Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata
968 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

EVOKE- новата платформа на Г-ѓа Мелинда Гејтс. Бидете во тек со...

Животната сопатничка на Г-дин Бил Гејтс, Г-ѓа Мелинда Гејтс на својата Фејсбук страна ја промовираше својата нова платформа EVOKE каде може да се слушне...

EVOKE- новата платформа на Г-ѓа Мелинда Гејтс. Бидете во тек со...

Животната сопатничка на Г.Бил Гејтс, Г-ѓа Мелинда Гејтс на својата Фејсбук страна ја промовираше својата нова платформа EVOKE каде може да се слушне гласот...

Вучиќ: “Сиктер со тоа парче хартија бандо Приштинска”

-Бидејќи Харадинај ми се закани дека ќе ме урне од власта, а некои наши политички противници убаво ги дочекуваат во Приштина, им помагаат на...

Амбасадорот Бејли се заблагодари, доаѓа Бирнс

Амбасадорот Бејли се заблагодари, доаѓа Бирнс Американскиот амбасадор Џес Бејли на заминување од функцијата преку Твитер се заблагодари за гостопримството. „Благодарам Северна Македонија за вашето гостопримство,...

Мелешкану ги повика земјите од Западен Балкан да го следат примерот...

Министерот за надворешни работи на Романија Теодор Мелешкану ги повика земјите на Западниот балкан да го следат примерот на Атина и Скопје и да...

Милионска сума како казна за унгарската опозиција

Шефот на унгарската националистичка партија Јобик Тамаш Шнајдер изјави дека казните од околу скоро милијарда форинти (3,6 милиони долари) кои им ги изрекла државната...

Македонија следната среда го потпишува Протоколот за во НАТО

Македонија идната среда ќе го потпише Протоколот за пристапување во НАТО во седиштето на Алијансата во Брисел. Во текот на свечаноста македонскиот министер за...

Кијану Ривс со низа изјави го затресе интернетот. Многумина ќе стават...

Глумецот Кијану Ревс веќе неколку пати објави силни пораки со кои погаѓа право во сржта. Неговите мисли натераа многумина да стават прст на чело. Овојпат...

Неколку зборови за првата книга на Мелинда Гејтс

The Moment of Lift- Моментот на воздигнувањето Како охрабрените жени го менуваат светот Првата книга од Мелинда Гејтс, достапна од Април 23, 2019. Во последните дваесет...

Семејството Џексонс новиот документарец кој ја обработува темата за злоставување на...

Семејството на Мајкл Џексон силно се спротивстави на документарниот филм кој го обновува фокусот на обвиненијата дека пејачот сексуално злоставувал млади момчиња, нарекувајќи го...
0фановикако
1,064следбенициследете
10,157претплатницисе претплатите
- Advertisement -

EDITOR PICKS