дома автори мислења од Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata
1579 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

ФОТО: Актерката изненади на црвениот тепих – нејзината коса ѝ пркоси...

42-годишната руска актерка и водителка Елена Ленина, секоја година е во центарот на вниманието на Канскиот филмски фестивал.

Српската напредна странка во Македонија застанува зад мултилатерализмот

Српската напредна странка во Македонија застанува зад мултилатерализмот Пратејќи ги светските тековини на денешниот...

Пекинг: Се одржа голема прослава по повод 100-годишнината од основањето на...

Пекинг: Се одржа голема прослава по повод 100-годишнината од основањето на Комунистичката партија на Кина

„Џонсон и Џонсон“ ќе плати казна од 230 милиони долари поради...

Њујоршкиот јавен обвинител Летиша Џејмс денес изјави дека фармацевтската компанија „Џонсон и Џонсон“ се согласиле на спогодбата...

Од утре нова цена на горивата

Утре, како и секој понеделник напладне, Регулаторна комисија за енергетика ќе ги соопшти новите цени на горивата.

Саџид Џавид е нов министер за здравство по аферата на Хенкок

Саџид Џавид е назначен за нов британски министер за здравство, кој денеска ја...

173 полициски казнувања во Скопје

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (26.06.2021) продолжи со контроли во областа на сообраќајот....

Стоилковски: 25.500 евра за две машини за перење за транспортна фирма?

Почитувани, фатени живи на дело, купуваат две машини за перење за 25.500 евра, цели 10.000 повеќе од...

Макрон пред пораз во вториот круг на регионалните избори во Франција

Резултатите од првиот круг минатата недела беа разочарувачки за претседателот Емануел Макрон, чија партија веројатно нема да...

Мал број на ново заразени во денешниот ден

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје:Во последните 24...
0фановикако
2,388следбенициследете
14,700претплатницисе претплатите
- Advertisement -

EDITOR PICKS