дома автори мислења од Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata

Balkanski glas na vistinata
1579 ПОСТОВИ 0 КОМЕНТАРИ

Милетиќ: даде краток опис на кандидатите за градоначалници од СДСМ

Морал (еднина) Системот од норми за однесувањето на членовите на едно општество е една од дефинициите за именката морал и која нема...

(ВИДЕО) Фон дер Лајен до Заев: Многу е убава зградата на...

Љубезната гостинка од ЕУ, Фон дер Лајен, учтиво му речедо на Заев: Многу е убава зградата на Владата.

ЕКСПЛОЗИЈА!НАТО ВО ШОК! ПУТИН РАСПОРЕДУВА ПВО СИСТЕМИ ВО СРБИЈА

ЗАЕДНИЧКА руско-српска воена вежба „Словенски штит“ ќе се одржи во октомври на територијата на Србија.

Вучиќ: НАТО мислеше се шегувам кога им кажав дека ќе ги...

Претседателот на Србија Александар Вучиќ синоќа во емисијата „Хит Твит“ рече дека е должен да ги брани...

Како лисиците завршиле на рацете на женска особа, тоа можеме само...

Синоќа во Хрватска се случила необичнатоаслучка. За тоа известија пожарникарите, кои за разлика од кај нас се...

Милетиќ советникот во О.Центар: ЦРВЕНИЛО НА ЛИЦЕТО НА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ

ЦРВЕНИЛО НА ЛИЦЕТО НА ПРЕМИЕРОТ ЗАЕВ За почеток ќе ви кажам еден виц, а...

Вашингтон е во недостаток на финансиски инструменти за да ги...

Администрацијата на Бајден започнува нова рунда „дипломатска офанзива“ околу...

На денешен ден се формираа Неврзаните

На денешен ден 07-19-1956 водачите на Југославија, Индија и Египет - Тито, Нехру и Насер - потпишаа...

Српската напредна странка во Македонија:Глобалното затоплување е најголем предизвик

Поплавите што ја зафатија западна Европа јасно ставија до знаење дека најесриозно и што поскорко бењз одложување...

Болсонаро се закани дека нема да ги прифати резултатите од претседателските...

Жаир Болсонаро се закани дека нема да ги прифати резултатите од изборите наредната година.
0фановикако
2,388следбенициследете
14,700претплатницисе претплатите
- Advertisement -

EDITOR PICKS