дома Балкан Метеж пред стара градска болница – ранет маж донесен во болницата

Метеж пред стара градска болница – ранет маж донесен во болницата

259
0
АКЦИЈА

Неофицијално, имало и пукотници. Влезот на болницата е блокиран од полиција.

Од автомобил со скршени стакла бил изнесен ранет маж.

Болницата „Свети Наум Охридски“ во моментов е глокирана од полиција

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here