дома Вселена Пако Радостен откако претседателот на Србија Александар Вучиќ се врати на своите...

Пако Радостен откако претседателот на Србија Александар Вучиќ се врати на своите работни претседателски обврски

271
0
АКЦИЈА
Претседателот на Србија Александар Вучиќ и Пако

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ по два дена поминати во болница, се врати на работа. Фотографија од работниот ден откако се врати претседателот објави на сопствениот Инстаграм профил. Вуќиќ неколку дена беше во болница поради проблеми со срцето. Најмногу на враќањето на претседателот на своите редовни обврски се израдува кучето Пако кое постојано се вртеше околу претседателот па дури и почнаа да си играат и милуваат на подот.

Вучиќ го добил Пако го добил како поклон од српскиот патријарх Иринеј.

фото: Инстраграм Александар Вучиќ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here