дома Вселена Помладата ќерка на Жарко Лаушевиќ го одзема здивот! Лепотица која не сака...

Помладата ќерка на Жарко Лаушевиќ го одзема здивот! Лепотица која не сака да се истакнува во јавноста (ФОТО)

1020
0
АКЦИЈА

Јана е најмладото дете на прославениот српски актер Жарко Лаушевиќ, а претсавување во јавноста, судејќи по се, не сака.

Деветнаесет годишната Јана Лаушевиќ не се појавува со татко и на збиднувањата, а живее како и повеќето врсници.

View this post on Instagram

got lost in the game oh baby👾

A post shared by Jana Lausevic (@janaaxo) on

Таа е студентка и голем љубител на животни, па така на друштвените мрежи во неколку наврати ист6акнуваше колку ги сака кучињата.

Јана била и инструктор за плив за деца, а на изот би и подзавиделе многу девојки.

View this post on Instagram

tryna do what lovers do

A post shared by Jana Lausevic (@janaaxo) on

Младата ќерка на Жарко Лаушевиќ, која актерот ја доби во бракот со шминкерката Анита Рогановиќ, живее на островор Рузвелт во Њујорк, а во една прилика истакна какоп највеќе сака да поминува време со најмладите.

View this post on Instagram

let’s keep this private

A post shared by Jana Lausevic (@janaaxo) on

Да се подсетиме, Жарко од првиот брак со Маја го има синот Сушан и ќерката Асја, која е омажена за црногорски музичар.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here