Милетиќ Петар: СДСМ – Гробари на американско-европската поддршка во Македонија

СДСМ и нивните партнери се дефинитивно најефикасното погребно друштво на американско-европската доверба кај народод во Македонија. Од самостојноста на Република Македонија,...

Путин ќе учествува во експерименталнотo тестирањето на новата назалната вакцина

Рускиот претседател Владимир Путин се ревакцинира против корона вирусот со вакцината „Спутник Лајт“, пренесува Спутник вести.„Денеска, по ваша препорака и препорака...

FASHION WEEK

DON'T MISS

GADGET WORLD

LIFESTYLE

MOBILE AND PHONES

STAY CONNECTED

0фановикако
957следбенициследете
5,219претплатницисе претплатите

LATEST REVIEWS

Милетиќ Петар: СДСМ – Гробари на американско-европската поддршка во Македонија

СДСМ и нивните партнери се дефинитивно најефикасното погребно друштво на американско-европската доверба кај народод во Македонија. Од самостојноста на Република Македонија,...