DON'T MISS

Филипче: Ако има неправилности во тендерската постапка, подготвени сме да ја...

Министерство за здравство не склучило договор и фирмата која се споменува во јавност не го добила тендерот за набавка на тестови и реагенси за...

56,52 проценти од граѓаните на БиХ се за членство во...

На евентуален референдум, 56,52 проценти од граѓаните на БиХ би гласале за членство во Европската унија, покажа истражувањето кое го спроведе Дирекцијата за европски...

Блокада на сообраќајот во Нови Сад. Полицијата: Доколку не ги тргнете...

Возачите во Нови Сад, нездоволни заради зголемувањето на цените на горивата, сабајлево околу 7.20 часот блокирале три смера на раскрсницата кај Футошкиот пазар. Тие...

LATEST ARTICLES

0фановикако
2,388следбенициследете
14,700претплатницисе претплатите
- Advertisement -

EDITOR PICKS