DON'T MISS

Во Москва стигна авионот со протерани руски дипломати од САД

Првиот авион со руски дипломати протерани од САД слета на московскиот аеродром Внуково, пренесе агенцијата Франс прес. Авионот II-96 превезол 46 руски дипломати со семејствата,...

Спрема излезните анкети, партијата на Јанез Јанша победник на изборите во...

Некогашниот премиер на Словениа Јанез Јанша, чија словенечка демократска партија спрема излезните анкети освоила највеќе гласови на синоќешните парламентарни избори, вети во порака на...

Мицкоски: Погрешен Одговор е полош отколку никаков одговор

Има една максима која што вели дека погрешен одговор е полош отколку никаков одговор, изјави претседателот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ на новинарско прашање дали ВМРО-ДПМНЕ...

LATEST ARTICLES

0фановикако
2,388следбенициследете
14,700претплатницисе претплатите
- Advertisement -

EDITOR PICKS