дома Живот ФОТО: Актерката изненади на црвениот тепих – нејзината коса ѝ пркоси на...

ФОТО: Актерката изненади на црвениот тепих – нејзината коса ѝ пркоси на гравитацијата

208
0
АКЦИЈА

42-годишната руска актерка и водителка Елена Ленина, секоја година е во центарот на вниманието на Канскиот филмски фестивал.

Во неа никој не гледа поради истакнатите облини или необичната креација туку поради „лудите“ фризури кои обожува да ги носи на црвениот тепих.

Elena Lenina

Оваа година многумина се прашуваа како е воопшто можно да се стилизира коса која целосно да го побива законот на гравитација, а Елена апсолутно ужива во ваквите коментари.

Elena Lenina

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here