дома Балкан На Кожуф се загубени двајца гевгеличани

На Кожуф се загубени двајца гевгеличани

245
0
АКЦИЈА
Падините на планината Кожуф

Изгубени се двајца граѓани на Гевгелија во планината Кожуф, конкретно на патот кон Круша, за што е известени полицијата и противпожарната единица.

Доколку некој има каква било информација, телефонот за контакт е: 071 207 002.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here