дома Балкан Вучиќ денеска на панелот на Белградскиот безбедносен форум

Вучиќ денеска на панелот на Белградскиот безбедносен форум

245
0
АКЦИЈА

БЕЛГРАД – Претседателот на Србија Александар Вучиќ ќе учествува денеска по пат на видео-линк на специјалниот панел Белград-Приштина, нема решение без доверба во рамките на Белградскиот безбедносен форум,, соопшти службата за соработка со медиумите на претседателот.

Претседателот на Србија Алерксандар Вучиќ во подготовки за обраќањето на ББФ

ББФ почна на 6. октомври, а оваа година заради епидемијата на корона вирусот се одржува онлиајн

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here