дома Вселена Првата дама на САД Г-ѓа Меланија Трамп во скапa гардероба: За тие...

Првата дама на САД Г-ѓа Меланија Трамп во скапa гардероба: За тие пари можела да купи автомобил, но таа е препознатлива по модата

388
0
АКЦИЈА
Првата дама на САД Г-ѓа Меланија Трамп

Првата дама секогаш е беспрекорна во својот моден стајлинг, а со своите појавувања предизвикува големо внимание кај сите оние кои и придаваат објективитет на убавината и посебност на стилот. Таа со својот стајлинг и овој пат успеа да ги возбуди сите.

Првата дама на САД Г-ѓа Меланија Трамп

Продолжувајќи ја традицијата која се негува уште од 1960 година, Меланија и нејзиниот сопруг присуствуваа на преземањето на елката која ќе ја украси Белата куќа.

За оваа прилика избра аутфит во црна боја и чизми со висока потпетица. Она што привлече најмногу внимание нејзината гардероба со цветен принт.

Г-ѓа Меланија Трамп во својотa новa цветна гардероба која предизвика бројни коментари за цената

Без дилема ова е многу атрактивен модел, но она што речиси сите го коментираа е неговата цена. За оваа креација, првата дама издвоила дури 3000 долари.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here