дома Вселена ЦГ: Три сестри родиле четири бебиња за помалку од час и пол

ЦГ: Три сестри родиле четири бебиња за помалку од час и пол

591
0
АКЦИЈА
Во цетињската општа болница родени се четири бебиња од три сестри за помалку од час и пол

За помалку од час и пол во Цетинската болница три сестри од кои две се близначки, родија денеска четири бебиња.

Оливера Мугоша Мидџор, Јасна Раковчевиќ и Јелена Вукчевиќ донесоа на светот четири бебиња, бидејќи една од близначките роди близнаци, речено е за порталот CDM од Опшатат цетињска болница Данило I.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here