дома Балкан Посетата на Владимир Путин во Србија во живо (LIVE)

Посетата на Владимир Путин во Србија во живо (LIVE)

444
0
АКЦИЈА

Тука можете да ја погледнете во живо посетата на претседателот на Руската Федерација Владимир Путин во Србија

UŽIVO, Beograd– Poseta predsednika Rusije Srbiji

UŽIVO – Putin u Beogradu

Публикувахте от Novinska agencija Tanjug в Четвъртък, 17 януари 2019 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here