дома Вести Пресудете сами дали Преседателот Иванов ја зборува вистината.

Пресудете сами дали Преседателот Иванов ја зборува вистината.

437
0
АКЦИЈА

ВО ЖИВО: Годишно обраќање на Претседателот Ѓорге Иванов

ВО ЖИВО: Годишно обраќање на Претседателот Ѓорге Иванов

Публикувахте от A1on.mk в Петък, 28 декември 2018 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here