дома Балкан Сузана Манчиќ откри: „Сакам влакнести мажи, а не депелирани деца“!

Сузана Манчиќ откри: „Сакам влакнести мажи, а не депелирани деца“!

489
0
АКЦИЈА

Сакам изреализирани мажи, а не деца. Мојот Симо е вистински маж. Има влакна, не се депилира, знае да почитува и сака жена. Овие младите денешни мангупи ми се многу смешни, изјавила екс водителката која ова лето се заколна на вечна љубов.

Превземено од убавина и здравје Убавина и Здравје

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here