дома Балкан Борјан Јовановски твитна за говорот на Иванов на Мечкин Камен

Борјан Јовановски твитна за говорот на Иванов на Мечкин Камен

486
0
АКЦИЈА

Борјан Јовановски еден од оштрите критичари на политиките на ВМРО-ДПМНЕ и на претседателот Ѓорѓе Иванов се огласи преку својот Твитер за говорот на Иванов на Мечкин Камен.

Тој твитна: „Ќе треба меѓународен тендер за да се најдат експерти за хемиско чистење на претседателскиот кабинет во мај“, напиша Јовановски..

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here