дома Балкан Најчевска: Иванов дефинитивно треба кривично да одговара

Најчевска: Иванов дефинитивно треба кривично да одговара

457
0
АКЦИЈА

Професорката Мирјана Најчевска се огласи по повод говорот на Иванов на Мечкин камен преку Фејсбук статус

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here