дома Балкан Престрелка во Тетово, нема повредени

Престрелка во Тетово, нема повредени

454
0
АКЦИЈА

Пред околу еден час пред болницата во Тетово се случи вооружена престрелка во која, според досегашните информации нема повредени.

Првичните информации говорат дека најверојатно станува збор за расправија околу неподмирени долгови што ескалирала во пукотница.

Привремено улицата пред тетовската болница беше блокирана од полицијата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here