дома Македонија По синоќешното потпишување во Преспа, запален автомобилот на Хари Локвенец

По синоќешното потпишување во Преспа, запален автомобилот на Хари Локвенец

480
0
АКЦИЈА

Синоќа е запален автомобилот на пратеникот Хари Локвенец, кој исто така синоќа сподели фотографија од церемонијата на потпишувањето на договорот за името заедно со Премиерот Зоран Заев и Алексис Ципрас.

Во разговор за А1 ОН тој ниту ја потврдил ниту ја негирал веста, за повеќе информации упатил директно на МВР.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here