дома Забава Спектакуларна тепачка во Индија (Fun)

Спектакуларна тепачка во Индија (Fun)

430
0
АКЦИЈА

За Индијците е познато дека не се по боречките спортови иако се од Азија блиску до Кина. Тие се повеќе по спиритуалниот начин на живеење. Но некогаш и кај нив знае да се случи тепачка.

Оваа тепачка е проследена со зафати и потези какви светот ги нема видено.

Проследете го видеото..

Публикувахте от Non Stop Fun в 18 май 2018 г.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here