дома Балкан Заев го прифати повикот на Мицковски за ТВ дуел

Заев го прифати повикот на Мицковски за ТВ дуел

422
0
АКЦИЈА

Премиерот Зоран Заев го прифати повикот на лидерот на ВМРО-ДПМН, Кристијан Мицковски, за тв дуел.

Така разговорите на премиерот Зоран Заев и Мицковски, наместо во кабинетот ќе бидат одржани јавно на тв дуел..

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here