дома Македонија (ВИДЕО) Оливер Спасовски во “Само вистина” на Канал 5

(ВИДЕО) Оливер Спасовски во “Само вистина” на Канал 5

691
0
АКЦИЈА

Погледнете го вчерашното гостување на министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски, во дебатната емисија на Канал 5 телевизија, Само вистина:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here