дома Вести Екслузивно: ВМРО-ДПМНЕ се враќа во законодавниот дом

Екслузивно: ВМРО-ДПМНЕ се враќа во законодавниот дом

445
0
АКЦИЈА

Според извори на Балкански глас на вистината, вечерва паднала одлука ВМРО-ДПМНЕ да се врати во законодавниот дом и да ги подржи сите реформски закони кои ќе и бидат потребни на Македонија за интеграциите во НАТО и ЕУ.

Поопширно следува:

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here