дома тагови Виена

таг: Виена

Средбата во Виена заврши без конкретен исход

Без конкретен исход заврши и денешната средба околу прашањето на името меѓу двајцата шефови на дипломатии, Никола Димитров, Никос Коѕијас и посредникот на ООН,...
0фановикако
2,388следбенициследете
14,700претплатницисе претплатите
- Advertisement -

EDITOR PICKS