DON'T MISS

GADGETS WORLD

Ципрас разговарал со Мајк Пенс за спорот со името

Грчкиот премиер Алексис Ципрас денеска имаше телефонски разговор со американскиот потпретседател Мајк Пенс за случувањата на Балканот, а пред се за преговорите околу името,...

LIFESTYLE

STAY CONNECTED

0фановикако
2,388следбенициследете
14,700претплатницисе претплатите

LIFESTYLE

LATEST REVIEWS

Трасата по која ќе поминува гасоводот на Водно ќе се разгледува...

Како што јавува Макфакс од здружението "го сакам Водно" велат дека „Некој го довел во заблуда вицепремиерот дека се работи за шума од 600...

Block title