дома Свет Путин традиционално за Водици, го обележа нурнувајќи се во ладните води на...

Путин традиционално за Водици, го обележа нурнувајќи се во ладните води на Русија

227
0
АКЦИЈА

И оваа година, рускиот претседател Владимир Путин го одбележа празникот Водици со именување во недела вода.

Путин нурна три пати и се прекрсти.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here