дома Балкан Град го погоди Требиње

Град го погоди Требиње

249
0
АКЦИЈА

Крововите,улиците и парковите во Требиње од сабајлево се во бела боја, но не од снег туку од градот кој паѓаше u

Требиње го зафати невреме со поројни дождови, а потоа почна да паѓа силен град, пренесува РТРС.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here