дома Балкан Ана Ивановиќ повторно бремена

Ана Ивановиќ повторно бремена

386
0
АКЦИЈА
Ана Ивановиќ на својот Твитер профил објави дека е бремена

Најуспешната српска тенискерка Ана Ивановиќ ќе постане мајка по втор пат.

Имено, таа на својот Твитер профил фотографија која недвосмислено говори дека е трудна. Ана со своите фанови ја подели оваа радосна вест.

Ана и нејзиниот сопруг, германскиот фудбалер Кристијан Швајштајгер станаа родители во март минатата година кога Ана на свет го донесе Лука.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here