дома Свет Милионер и татко на три деца во приватен авион имал секс со...

Милионер и татко на три деца во приватен авион имал секс со малолетничка. Сега му се заканува затворска казна

434
0
АКЦИЈА
малолетна жртва на сексуална злоупотреба-фото илустрација

Милионер од Њу Џерси беше загрозен од долготрајната затворска казна откако призна дека имал секс со девојка додека го возел приватниот авион.
Американскиот бизнисмен Стивен Бредли Мел (53) активира приватен автоматски авион за да се вклучи во сексуални односи со 15-годишната, објавија медиумите.
Мајката на девојчето побара од него да ѝ даде некои лекции од пилотирањето. Милионерот се согласи, а сега, бидејќи имал секс со малолетник, тој е притворен на најмалку пет години затвор.

Оженет е и татко е на три деца, по часови пилотирање, направил кореспонденција со девојчето, а разговорот се претворил во сексуален однос кога тој прашал дали знае како да изврши орален секс.
Потоа, тој побарал да поминат извесно време во својата куќа, каде што, според судските досиеја, таа му овозможила орален секс, а подоцна му испратила порака “Ми недостасуваш”.
Следниот месец имале сексуални односи, по што и ја купиле “пилулата за денот потоа”.
– Кога сте нервозни, тоа е повеќе од болно. Ако сте вознемирени, чувството е многу подобро – пишува во СМС.
Потоа, контроверзниот лет бил интензивиран при што милионерот го вклучил авто пилотот и имал секс со девојката. после тоа тие повторно имале сексуален однос, по што Мел инсистирал да ја стави спиралата, една од формите на контрацепција.
Мел му призна на судот што направил а сега се соочува со затворска казна.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here