дома Живот Викторија Бекам пиеше вода од месечината заради здравствена детоксизација

Викторија Бекам пиеше вода од месечината заради здравствена детоксизација

416
0
АКЦИЈА

Викторија Бекам модна дизајнерка и бивша членка на популарната група Спајс Грлс

Викторија Бекам пиеше вода од месечината на нејзиниот детоксизирачки одмор.

45-годишната дизајнерка помина викенд во Лансерхофт здравственото одмаралиште каде што пиеше вода наполнета со енергија од месечината исто така возејќи точак низ планините и фокусирајќи се на здрава и чиста храна

Викторија сподели повеќе фотографии на Инстаграм и видеа вклучувајќи ги нејзините специјални лососови и јадења од зеленчук.


ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here