дома Живот Бред немал љубовен состанок после Енџи. Љубовната афера со Лена разоткриена

Бред немал љубовен состанок после Енџи. Љубовната афера со Лена разоткриена

384
0
АКЦИЈА

Бред Пит ги помина последните три години како сингл по одвојувањето од Анџелина Џоли и е далеку од тоа да падне во љубов повторно спрема УС репортс.

55-годишниот Холивудски актер можеби е сингл но тој не одбра да се меша во состанчењето со девојки, ставајќи се на другата страна од менито за некое време.

Но кога се појави негова слика како ја прегрнува ѕзвездата Лена Дунхам за време на прославувањето на нејзиниот 33-ти роденден, се појави надеж дека тој можеби повторно е заљубен.

Тој потоа беше сликан со лена повторно и фановите на актерот станаа многу возбудени, извор близок до него рече дека парот се само добри пријатели.

a couple of people that are talking to each other: Lena Dunham and Brad Pitt together
Лена Дунхам и Бред Пит прегрнати на нејзиниот 33-ти роденден

Проверен извор изјави за Холивуд Тајмс : “Бред нема никакви романтични средби во неговиот дом кој го делеше со Анџелина и децата, и тој е далеку од некакво повторно вљубување.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here