дома Балкан Врањеш со Карлеуша има приватно порно видео: Таа му понудила 300.000 евра...

Врањеш со Карлеуша има приватно порно видео: Таа му понудила 300.000 евра да ја откупи снимката, а тој само и ја треснал слушалката (ФОТО)

500
0
АКЦИЈА


Огњен Врањеш со Јелена Карлеуша има приватно порно видео кое секој момент може да осамне во јавноста. Пејачката и нејзиниот љубовник се снимале за време на секс сеансата во август 2017 година, а оние кои ја виделе нивната акција во креветот, велат дека би им позавиделе и бројните ѕвезди од порно индустријата.

Огњен и Јелена долго време чувале експлицитно видео од нивниот секс во своите телефони, но кога Душко разбрал дека Јелена го изневерува, таа видеото го избришала. Сепак фудбалерот се’ уште го има порно филмот во неговиот телефон и го чува како последн адут во секс аферата која веќе со денови го тресе Балканот. ЈК тоа го знае и не жали пари да ја откупи снимката која може да и го уништи животот.

„Додека беа во врска, Јелена и Огњен често разменувале скокотливи снимки и фотографии. Со оглед на тоа дека живееја на различни адреси и не можеа често да се гледаат, мораа некако да ја одржуваат зовриената страст која владеела меѓу нив. Во една прилика, кога го посетила во Атина, заедно се снимале за време на сексот. Тоа било во август 2017 година.Тогаш настанало едно од најдобрите домашни видеа, тоа ви го тврдам“ -рекол извор близок на босанскиот репрезенативец.

Клипот трае подолго од три минути и е многу експлицитен. Огњен го покажал на некои свои колеги и најблиските пријатели.

Карлеуша се плаши дека поранешниот љубовник би можел да го злоупотреби филмот, па му понудила пари за да ја откупи снимката.

„Таа не жали пари за да го откупи видеото. На Врањеш му понудила 300.000 евра за нивната заедничка снимка. Тој не сакал да чуе за тоа, само и ја треснал слушалката. Свесен е дека ја држи в раце, а парите никогаш не му биле мотив за изнесување на пикантни детали од нивната врска“ – заклучува соговорникот.

Извор: vistina.com.mk

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here