дома Живот Имотот на Мајкл Џексон го осуди новиот документарец каде ѕвездата е обвинета...

Имотот на Мајкл Џексон го осуди новиот документарец каде ѕвездата е обвинета за сексуално злоставување

440
0
АКЦИЈА

Имотот на Мајкл Џексон го критикуваше документарецот каде што се тврди дека Мајкл бил сексуален злоставувач на деца.

Напуштајќи го Невер Ленд ќе биде прикажан на Sundance Film Festival овој месец и содржи две интевјуа со луѓе кои велат дека биле сексуално злоставувани од поп пејачот.

Тие велат дека биле на возраст од 10.години кога пејачот започнал долга врска со нив и нивните семејства, додека истиот бил на врвот на кариерата.

Сега во своите 30-сети тврдат дека биле сексуално злоставуванио од ѕвездата.

Пред премиерата на документарниот филм лицата од имотот на Мајкл Џексон велат дека ова е само уште еден луд и патетичен обид да се оцрни личноста и да се дојде до посакуваните пари односно обештетување за делата кои пејачот не ги сторил.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here