дома Живот Ќерката на премиерот Новофгодишната ноќ ја помина во Брисел (ФОТО)

Ќерката на премиерот Новофгодишната ноќ ја помина во Брисел (ФОТО)

486
0
АКЦИЈА

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра,е многу активна на социјалните мрежи, па така имавме прилика да видиме каде ја поминала Новогодишната вечер.

Таа на Инстаграм сподели фотографии од нејзиното патување во Брисел за време на новогодишните празници, објави порталот еМагазин.

Фото: Инстаграм/Заева

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here