дома Балкан Во Бања Лука повторени истите барања

Во Бања Лука повторени истите барања

461
0
АКЦИЈА

БАНЈАЛУКА – Граѓаните кои го поддржуваат семејството Драгичевиќ се собраа во Бања Лука и вечерва, во обид да го откријат убиството на синот Давид.

Мноштвото ги повтори истите барања, а таткото Давор Драгичевиќ објави дека ќе вложи нови барања до недела и ќе побара тие да бидат испополнети до 9-ти јануари, објави Klix.ba.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here