дома Живот ФОТО: Македонскиот водител позираше со 2-месечната ќеркичка

ФОТО: Македонскиот водител позираше со 2-месечната ќеркичка

502
0
АКЦИЈА

Македонскиот водител Димитар Андоновски и неговата поубава половина, пејачката Сара Мејс пред два месеци се остварија во улога на родители.

Сара на свет ја донесе малата Илина, а Димитар го направи горд татко.

Тој на својот Инстаграм профил објави фотографија од него додека во прегратка ја држи Илина, а во опис на фотографијата напиша емотивна порака.

-Ниедна љубов на светот не е како онаа на таткото за неговата мачечка ќерка, напиша водителот.

Превземено од Пресс 24

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here