дома Живот Многумина очекуваа скап поклон, а Бастијан Ана за роденденот ја изненади со...

Многумина очекуваа скап поклон, а Бастијан Ана за роденденот ја изненади со нешто неочекувано

451
0
АКЦИЈА

Поранешниот тенисер Ана Ивановиќ денес го слави својот роденден, а нејзината посилна половина, Бастиан Швајнштајгер, јавно ги испрати најдобрите желби и честиташе овој ден со емотивна порака.

Покрај тоа, тој, исто така, покажа дека бил третиран со специјален и оригинален подарок – дресови со број 31 и презимиња Ивановиќ и Швиинштагер.

 
И покрај тоа што имаат милиони, Ана и Швaјнин не сакаат да се фалат за материјалните работи или да ги нагласуваат во преден план, а играчот уште еднаш покажа дека тие се однесуваат еден кон друг со такви вниманија.

– Среќен роденден на неверојатната жена и мајка, има многу години, но овој број ќе биде посебен – рече Бастиан

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here