дома Спорт “Во Јане сандански се спрема интересен дочек за Барса, РК Вардар пушти...

“Во Јане сандански се спрема интересен дочек за Барса, РК Вардар пушти во продажба нови 200 билети за стоење

442
0
АКЦИЈА

Вистински пекол ја чека екипата на Барселона во дуелот со Вардар, кој е закажан за на 11-ти ноември ( недела) со почеток од 17:00 часот во С.Ц. Јане Сандански. Уште од поодамна беше распродадена арена, па од клубот пуштија дополнителни 500 билети за стоење, меѓутоа и тие брзо се продадоа, па од РК Вардар се решија да пуштат во продажба од денес нови 200 билети за стоење.

Истите можат да се набават на билетарницата и преку тикетплус по цена од 150 денари

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here