дома Балкан Ексклузивно:Србија во полна борбена готовност

Ексклузивно:Србија во полна борбена готовност

516
0
АКЦИЈА

Србија издаде команда да полетаат четири борбени авиони од типот ОРЛОВИ кој се упатиле према Копаоник, пот полна борбена готовност. Ситуацијата напната.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here