дома Свет Дванаесет годишно дете единствено преживеа пад на авион

Дванаесет годишно дете единствено преживеа пад на авион

527
0
АКЦИЈА

Дванаесет годишно дете единствено го преживеа падот на лесниот комерцијален авион во паланинскиот регион на индонезиската провинција Папуа.

При падот на авионот, осумте преостанати особи кои се наоѓале во него умреле на лице место, пренесува АП

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here