дома Балкан Деветгодишните близначки од Мати најдени изгорени во преградките на бабата и дедото

Деветгодишните близначки од Мати најдени изгорени во преградките на бабата и дедото

492
0
АКЦИЈА

Телата на двете близначки, кои се водеа за исчезнати по пожарот во местото Мати кај Атина, индетификувани се во петокот вечерта, соопшти приватниот истражувач на семејството Јоргос Цукалис.

Индетификувани се и телата на нивните дедо и баба, во чија преградка пепелосани се пронајдени деветгодишните девојчиња, наведуваат грчките медиуми.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here