дома Балкан Атина: На аеродромот уапсен Нигериец проголтал 1,1 кг кокаин

Атина: На аеродромот уапсен Нигериец проголтал 1,1 кг кокаин

440
0
АКЦИЈА

На меѓународниот аеродром во Атина грчаката полиција синоќа уапси Нигеријец кој проголтал 67 пакетчиња кокаин со вкупна тежина од 1,1 килограм, пренесува АНА.

Се наведува дека овој 40-годишник стигнал со летот од Брисел.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here