дома Балкан Деспацито на балкански начин (Видео)

Деспацито на балкански начин (Видео)

424
0
АКЦИЈА

Балканот има нов хит. Младиот Емир Туцаковиќ со преработка на песната Деспацито или “Диж се Тито”

Оваа пародија има преку 850.000 прегледи на Јутуб.

Ги погоди емоциите на голем број балканци кои на политичката состојба на Балканот гледаат токму како и Туцаковиќ во преработката.

Навистина вреди да ја послушате песната во видеото.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here