дома Балкан (ВИДЕО) Дачиќ заедно со Коѕијас испеаа песна на Грчки

(ВИДЕО) Дачиќ заедно со Коѕијас испеаа песна на Грчки

490
0
АКЦИЈА

Министерот за надворешни работи на Србија Ивица Дачиќ му приреди незаборавна вечер на неговиот грчки колега Никос Коѕијас.

Дружењето на министрите за надворесни работи на двете држави покажува дека Грција и Србија имаат нераскинливо пријателство..

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here