дома Балкан Нишлиите и го поклонуваат на државата градоначалникот на Ниш Дарко Булатовиќ (Фото)

Нишлиите и го поклонуваат на државата градоначалникот на Ниш Дарко Булатовиќ (Фото)

492
0
АКЦИЈА

По одлуката на градот Ниш да го даде аеродромот на државата и големите протести кои секојдневно се одржуваат во Ниш, демонстрантите на социјалните мрежи излегоа со интересна порака.

Впрочем тие го поклонуваат градоначалникот на Ниш Дарко Булатовиќ на државата

Потпишуваат петиција за смена на Дарко Булатовиќ и негово поклонување на државата.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

Please enter your comment!
Please enter your name here